AUTOMJETE , 200729
ELEKTRONIKA , 56985
VENDBANIME , 35247
TË TJERA , 2239

Sot 16:30 Makina , Fier

BMW 320 Diesel

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:30 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ-ML320DIZEL-MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:30 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E200 Evo Okazion ��Dhe Nderrohet��

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:29 Makina , Fier

Ford Focus 1.6 Benzine

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:29 Makina , Tiranë

BMW 730 3.0L.MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:29 Makina , Tiranë

Shitet B Class 180CDI

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:29 Makina , Tiranë

OKAZION Mercedes Benz S 350 Lungo Panoramik Full

12 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:29 Apartamente , Shkodër

Jepet me qera apartament sip 95 m2

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 16:29 Makina , Kukës

OKAZIONN Mercedes Benz ML 500 Benzin sapo erdhi

7 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:28 Makina , Korçë

Mercedes Benz E270 Cdi

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:28 Makina , Tiranë

Seat Altea XL 1.9 Nafte Kambjo Automatike 2007

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:28 Makina , Tiranë

VW Caddy Life 1.4 benzin viti 2007 ��dhe ndrrohet

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:28 Makina , Lezhë

Mercedez 290 dizel

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:28 Makina , Vlorë

Fiat punto

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:28 Makina , Durrës

Hyundai Atos 1000 cc benzin -99 per pjes

500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:28 Apartamente , Shkodër

Apartament sip 60 m2

20 700 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 16:28 Makina , Elbasan

Super Okazion Opel Combo

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:27 Makina , Lushnjë

Toyota Yaris 1.4 nafte kambjo Automatike

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:27 Makina , Vlorë

Super mjet

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim