AUTOMJETE , 206482
ELEKTRONIKA , 57987
VENDBANIME , 36346
TË TJERA , 2352

Sot 22:44 Makina , Tiranë

Opel Sintra 2.2 Gls benzin 7 vende��okazion

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:44 Makina , Fier

OKAZION — VW Golf 5-2.0 Diesel TDI --LOOK GTI///

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:44 Makina , Tiranë

Makine Funerali E270 cdi

12 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:44 Makina , Fier

Pezho 207 1.6 NAFT 2007

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:44 Makina , Tiranë

opel signum naft 2005 5 dyer e zeze me letra full

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:44 Makina , Fier

Opel Astra 1.6 NAFT --2004

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:44 Makina , Fier

Range Rover Sport 3.6 Td v8 -- NDRROHET

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:44 Makina , Tiranë

Vaneo 1.7

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:44 Makina , Tiranë

Golf 5 1.9 Nafte GT 2008

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:44 Makina , Tiranë

Wolksvagen Touran

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:44 Makina , Fier

Audi A8 4.2 Tdi -2006 FULL

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:44 Makina , Tiranë

benz 250 naft manuale e zeze letrat sapopaguara

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:44 Makina , Fier

Range Rover Sport 2.7 HSE NDRROHET

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:44 Makina , Korçë

MERCEDES C180 KOMPRESOR����

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:44 Makina , Tiranë

Mercedes Viano 2.2 CDI Automat ******ZVICRA******

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:44 Makina , Tiranë

land rover freelander naft 2.0 v2000 kabriole me

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:44 Makina , Tiranë

VW Polo 1.4 Benxin Gaz viti 2007.

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:43 Makina , Tiranë

polo benzin 1.0 mpi 5 dyer me letra 2018 gri 2001

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:43 Makina , Lushnjë

opel astra , 1.7naft. gjendja super , 05

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:42 Makina , Tiranë

GOLF 4 EDITION TDI (DI)KUQE GJERMANIA (NDERROHET)

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:42 Makina , Tiranë

Peugeot Partner 1.6 nafte viti 2008��dhe ndrrohet

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:42 Makina , Tiranë

AUDI A4 2.0 NAFTE AUTOMAT-LEKURE (NDERROHET)

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:42 Makina , Durrës

OKAZION!! Audi A3 , 1.9 nafte AUTOMAT

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:42 Makina , Tiranë

C220 AUTOMAT AVANGARD ME DOGANE (NDERROHET)

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:42
Linku:
Makina , Tiranë

FIAT 500, AUTOMAT, VITI 2012, DOGANE E PAGUAR

7 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:42 Makina , Tiranë

polo naft 1.9 tek dere blu me letra te paguara abs

450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:42 Makina , Tiranë

SMART 600cc VITI 2002 MOTOR I GJENERUAR AUTOMAT

1 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 22:42 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E200 Evo Okazion ��Dhe Nderrohet��

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:42 Makina , Tiranë

A170 AUTOMAT ARDHUR GJERMANIA (NDERROHET)

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:41 Makina , Tiranë

ml 270 naft automat e bardhe me letra 2018 abs

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim