AUTOMJETE , 206482
ELEKTRONIKA , 57987
VENDBANIME , 36346
TË TJERA , 2352
16 Mar 19:55
Linku:
Makina , Tiranë

CLA 45 AMG 2015 Full option

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 14:39
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes benz ML320 4 Matic

10 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:48
Linku:
Makina , Durrës

Automatik , panoramik , 2004

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

Sot 16:44 Makina , Tiranë

Benz look amg sport edition full

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:44 Makina , Shkodër

okazion kia sorento automat

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:44 Makina , Korçë

MERCEDES C180 KOMPRESOR 05 OKAZION

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:44 Makina , Tiranë

okazionnVW polo AUTOMATIK 2004 benzin 1.4

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:44 Makina , Durrës

Ford fiesta 2005

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:44 Makina , Tiranë

Mercedes Viano 2.2 CDI Automat ******ZVICRA******

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:44 Makina , Tiranë

Smart 600 kabrio

2 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 16:44 Makina , Kukës

Ford Focus dizel

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:44 Makina , Kavajë

VW Golf

3 400 EUR

Sot 16:44 Makina , Fier

OKAZION — VW Golf 5-2.0 Diesel TDI --LOOK GTI///

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:44 Makina , Tiranë

ford fiesta 1.4 naft manual 2003

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:44 Makina , Fier

Pezho 207 1.6 NAFT 2007

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:44 Makina , Fier

Ford fusion

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:44 Makina , Fier

Opel Astra 1.6 NAFT --2004

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:43 Makina , Korçë

MERCEDES C180 KOMPRESOR����

5 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:43 Makina , Tiranë

Smart nafte dhe benzin dhe makina te tjera

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:43 Makina , Fier

Range Rover Sport 3.6 Td v8 -- NDRROHET

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:43 Makina , Kavajë

Mercedes 270 -04 evo

6 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:43 Makina , Fier

Audi A8 4.2 Tdi -2006 FULL

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:43 Makina , Fier

Range Rover Sport 2.7 HSE NDRROHET

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:43 Makina , Tiranë

VW SHARAN DIZEL

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:43 Makina , Gjirokastër

Nissan mikra pa letra..

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:43 Makina , Fier

Automatike Hyundai Tucson 2.0 Naft

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:43 Makina , Tiranë

Renault Modus 05 Letra te paguara 1 vit

2 690 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:43 Makina , Tiranë

Makina te ndryshme

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 16:43 Makina , Lushnjë

Mercedes-Benz C Clas 200 CDI .Viti 2005

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:43 Makina , Durrës

SUPER MERCEDES BENZ / AUTOMAT / 220 CDI

2 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:43 Makina , Fier

Fiat punto 1.2 benzine

1 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:43 Makina , Tiranë

Okazion Smarta super

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 16:43 Makina , Shkodër

okazion ford fokus nafte

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:43 Makina , Durrës

FULL MERCEDES BENZ / AUTOMAT / 220 CDI

2 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:43 Makina , Tiranë

Okazion Toyota Corolla automat 1.4 naft

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:43 Makina , Durrës

2011 BMW 750 Li xDrive - Blerje Me Keste Leasing

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:43 Makina , Pogradec

-VW Passat 1.9 T-(DI)/////-Automat!!!!!!!!

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:43 Makina , Tiranë

Toyota Yaris nafte

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:43 Makina , Tiranë

Peugeot Partner 1.6 nafte viti 2008��dhe ndrrohet

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:43 Makina , Durrës

2016 BMW 428 Gran Coupe - A.G Motors - Leasing

28 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 16:43 Makina , Kavajë

A 6.FULL

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:42 Makina , Durrës

2016 BMW 650 Gran Coupe LCI - M Pakete - Leasing

58 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 16:42 Makina , Fier

Nissan micra

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim