AUTOMJETE , 198395
ELEKTRONIKA , 56580
VENDBANIME , 34824
TË TJERA , 2121

Sot 23:25 Makina , Tiranë

Nissan Primera shitet ose ndrrohet

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 23:25 Makina , Tiranë

Ford Explorer

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 23:24 Makina , Tiranë

VW TOURAN SUPER GJENDJE AUTOMAT KLIMA NAVI 2009��

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 23:24 Makina , Tiranë

PASSAT CC 2.0 TDI R-Line

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 23:24 Makina , Tiranë

Renault Grand Scenic 1.5 Diesel

2 399 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:24 Makina , Elbasan

OKAZION, Audi A6 2005 2.0TDI, NAFTE E PERKRYER!!!

5 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:23 Makina , Tiranë

Mercedes ML320 cdi

11 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 23:23 Makina , Durrës

VW Sharan benzin

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 23:23 Makina , Tiranë

URGJENT, BENZ 2005 S320 CDI, FULL, dhe nderrohet

4 399 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:23 Makina , Durrës

Ford Focus dizel

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 23:23 Makina , Tiranë

Ford Focus

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:23 Makina , Shkodër

Open vktra nature

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:23 Makina , Elbasan

MERCEDES C200 CDI 2005 NAFTE, EVO Automatik Sport

4 899 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:23 Makina , Tiranë

VW Golf V

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 23:23 Makina , Elbasan

OFERTE VW Passat 2010 CC 2.0TDI Automat DSG NAFTE

10 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:23 Makina , Durrës

Zvicrra

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:23 Makina , Durrës

Super...Sharan

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim