AUTOMJETE , 190201
ELEKTRONIKA , 55038
VENDBANIME , 33691
TË TJERA , 2000

Sot 21:08 Makina , Lushnjë

Mercedes C220 super

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:08 Makina , Kukës

Shitet Passat Automatik DSG nga Amerika

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 21:08 Makina , Fier

Mercedes Benz C250 D LOOK AMG

37 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 21:08 Makina , Fier

Mercedes Benz R350 - panorama - FULL benzin -gaz

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:08 Makina , Fier

Mercedes Benz R350 - 2011

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 21:08 Makina , Lushnjë

Mercedes C220 portobagazh

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:08 Makina , Durrës

shitet A class viti 2005 sapo ardh nga gjermania

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:08 Makina , Fier

Range Rover Sport 3.6 Td v8 SAPO ARDHUR

16 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:08 Shitorja Makina , Fier

Super Toyota Corolla Automatic 1.4 nafte!!!

4 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:08 Makina , Lushnjë

Toyota Yaris 1.3 benzin

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:08 Makina , Fier

Chervolet Captiva 2.4 Benzin - Gaz ---2007

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:08 Makina , Tiranë

Shitet Opel CORSA

2 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:08 Makina , Durrës

Mercedes c 220 automat

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:08 Makina , Vlorë

OKAZION Kia Carens super gjendje 1.9 Disel, 2002

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:08 Makina , Tiranë

Caddy Life 1.4 benzin viti 2007 ��DHE NDERROHET��

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:08 Makina , Fier

Mercedes

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:07 Makina , Fier

Mercedes Benz E270 Cdi --- NDRROHET

5 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:07 Makina , Tiranë

VOLVO XC 90 BENZIN GAZ SALLON LEKURE FULL

7 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:07 Makina , Lushnjë

Toyota Yaris benzin

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:07 Makina , Tiranë

VW Tiguan 2.0 Tdi , 4Motion,,,, Full !!!!��

12 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:07 Makina , Tiranë

shitet audi a6

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:07 Makina , Tiranë

MERCEDES ML280 4MATIC

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:07 Shitorja Makina , Fier

Super Audi A4 Quattro!!

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:07
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes- Benz c-klas,2003,sallon lekure,3750 Euro

3 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:07 Makina , Vlorë

Ford Fiesta 1.2 8 valvul, 2004, letra te sapo pag

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:07 Makina , Tiranë

FIAT PUNTO EVO 1.3multijet NAFTE AUTOMAT

5 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:07 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E200 Evo Okazion ��Dhe Nderrohet��

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:07 Makina , Tiranë

VW PASSAT HiGHLINE NAFTE VITI 2004 OKAZIONNNNNNN

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:07 Makina , Tiranë

VW Passat 1.9 TDI viti 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:07 Makina , Fier

Yoyota Yaris dizel

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:07 Makina , Durrës

Pasat Super...

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:07 Makina , Durrës

Pasat Super...

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim