AUTOMJETE , 199309
ELEKTRONIKA , 56742
VENDBANIME , 34975
TË TJERA , 2152
16 Shk 05:33
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedez Benz C 250 CDI 4x4 4matic Stop/Start

18 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Shk 20:31
Linku:
Makina , Tiranë

Ford fusion 1.5 ecobust

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Sot 10:38 Makina , Tiranë

PEUGEOT 407 2.0 HDI -09

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:38 Makina , Durrës

LIMUZINA NE SHITJE DHE ME QERA

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:38 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1, Brryli

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 10:38 Makina , Tiranë

FIAT PUNTO EVO 1.4 BENZIN 2010 170.000KM

4 410 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:38 Makina , Tiranë

ALFA ROMEO GT 1.9 JTD 2009 129.000KM

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:38 Makina , Fier

OPEL CORSA AUTOMATIKE ~03

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:38 Makina , Tiranë

ML350 AMG DESIGNO BLUETEC 2013

38 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:38 Makina , Tiranë

BMW X6 M PERFORMANCE

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 10:38 Makina , Tiranë

!!!!OKAZION!!!!!BENZ C220 CDI AUTOMAT VITI 2003

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:38 Makina , Korçë

Bmw x5 super gjendje

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:38 Makina , Tiranë

mercedes avant garde E270

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:38 Makina , Tiranë

Okazion dhe nderrohet

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:38 Makina , Tiranë

Ford Fiesta 1.6 benzin+gas

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:38 Makina , Tiranë

AUDI A6 2.4 BENZIN+GAS

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:38 Makina , Tiranë

URGJENT CITROEN C8 2.0 HDI 2004 AUTOMATIK

2 610 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:38 Apartamente , Tiranë

Apartament 3 + 1, Ali Demi

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 10:38 Makina , Tiranë

CITROEN NEMO 1.3 HDI 2012 110.000 KM

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:38 Makina , Tiranë

OPEL ZAFIRA 1.7 CDTI 2009 7 ULESE

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:38 Makina , Tiranë

ŠKODA ROOMSTER 1.9 TDI 74 KW 2009

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:38 Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1, Bllok

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 10:38 Makina , Tiranë

AUDI A3 1.9 NAFT VITI 2004

3 420 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:38 Makina , Tiranë

PEUGEOT 308 1.6 HDI -13

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:38 Makina , Tiranë

Audi A4 1.9 TDI 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:38 Makina , Tiranë

OKAZION VW JETTA 2014 AUTOMAT FULL

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:38 Makina , Tiranë

GOLF 6 PLUS 2009 2.0 TDI 110 PS

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:38 Makina , Tiranë

Saab shitet 2.2 nafte

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:37 Makina , Tiranë

OKAZION C CLASS AUTOMAT FULL

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim