Arosa , 3
Cordoba , 1
Ibiza , 2
09 Shk 13:05 Makina , Mat

Shitet per arsye mosperdorimi

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Shk 11:38 Makina , Mat

Seat Cordoba ka dhe marveshje

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 10:33 Makina , Mat

shitet seat ibiza 1.4benzin

80 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 12:29 Makina , Mat

Seat Arosa benzin -00

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 07:09 Makina , Mat

Seat Ibiza benzin -95

350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 19:39 Makina , Mat

Seat Arosa benzin -00

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim