AUTOMJETE , 200379
ELEKTRONIKA , 56946
VENDBANIME , 35194
TË TJERA , 2221
22 Shk 19:54
Linku:
Makina , Tiranë

Hyundai okazion 2013 full option

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
22 Shk 21:46
Linku:
Makina , Tiranë

BMW X5 M-PAKET X-DRIVE VITI 2011 FULL EXTRA

24 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 12:57
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Sport TDV8 3.6

14 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 17:24 Makina , Tiranë

DAIHATSU YRV 1.3 BENZINE AUTOMAT

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 17:24 Makina , Durrës

Audi a4 1.9 naft

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:24 Makina , Tiranë

MERCEDES E 220 AUTOMAT

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:23 Makina , Shkodër

VW TOURAN AUTOMAT 2006 Dhe nderrim

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:23 Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS 1.3 AUTOMAT 2007

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:23 Makina , Durrës

Vw polo letra te paguara 03

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:23 Makina , Krujë

Okazion X5 nafte manuale viti 2004 dhe ndrrim

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:23 Makina , Tiranë

C class 200cdi letrat sapo paguara viti 2003

3 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:23 Makina , Durrës

Ford focus 1.8TDDi dogan te paguar 00

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:23 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C Clas 220 cdi esprit viti 2000

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:22 Makina , Tiranë

Seat ibiza 1.4 nafte ekonomik 4L/100km

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:22 Makina , Krujë

E clas 270 automatike ndrrim i mundeshem

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:22 Makina , Tiranë

Golf Super

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:22 Makina , Krujë

Mercedes A200 dizel ndrrim i mundeshem

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:22 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E200 Evo Okazion ��Dhe Nderrohet��

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:22 Makina , Durrës

Opel meriva letra te paguara 1 vit 06

2 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:21 Makina , Tiranë

OOOOOOOKKKKKAAAZIIIONNNNNN LUNGO

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim