AUTOMJETE , 189821
ELEKTRONIKA , 54966
VENDBANIME , 33643
TË TJERA , 2023

Sot 13:18 Makina , Pogradec

-VW Passat 1.9 T-(DI)////-Automat!!!!!!!!!-02

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:18 Makina , Fier

Mercedes Benz E270 Cdi --- NDRROHET

5 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:17 Apartamente , Tiranë

Shitet impiant rere ose me Klering

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 13:17 Makina , Pogradec

-Skoda Octavia/////-1.9 TDI!!!!!!!!!-10

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:17 Makina , Berat

Citroen Xsara viti prodhim 2001

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:17 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1, Fresku

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 13:17 Makina , Berat

VW Passat benzin

800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:16 Makina , Kukës

Shitet Passat Automatik DSG nga Amerika

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 13:16 Makina , Fier

Mercedes Benz C250 D LOOK AMG

37 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 13:16 Makina , Pogradec

Mecedes-Benz 270 CDI Black Edition !!!!

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Makina , Fier

Mercedes Benz R350 - panorama - FULL benzin -gaz

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:16 Makina , Fier

Mercedes Benz R350 - 2011

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 13:16 Makina , Tiranë

Caddy Life 1.4 benzin viti 2007 ��DHE NDERROHET��

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim