AUTOMJETE , 208160
ELEKTRONIKA , 58362
VENDBANIME , 36736
TË TJERA , 2386

Sot 07:47 Makina , Fier

Range Rover Sport 3.6 Td v8 -- NDRROHET

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:47 Makina , Fier

Audi A8 4.2 Tdi -2006 FULL

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:47 Makina , Fier

Range Rover Sport 2.7 HSE NDRROHET

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:46 Makina , Tiranë

Alfa romeo 147

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:45 Makina , Durrës

Mercedes 211 -03 6

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:43 Makina , Tiranë

Smart okazion

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 07:43 Makina , Tiranë

VW Golf 6

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:43 Makina , Tiranë

Smart ForTwo dizel

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 07:43 Makina , Tiranë

Mercedes E 320 /shitet/ndrrohet

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:43 Makina , Tiranë

Mercedez benz c220

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:41 Makina , Tiranë

okazion per pak dit Mercedes B Clas 180 CDI

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:41 Makina , Tiranë

Opel Corsa 1.4 benzin+gaz

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:41 Makina , Fier

.GOLF 5 GTI FABRIKE DSG.ZVICRA

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:41 Makina , Durrës

Mercedes c220cdi

11 500 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:41 Makina , Tiranë

Pegeot 207 viti2007 si i ri

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 07:41 Makina , Fier

WV Touran

570 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:40 Makina , Pogradec

Mercedes-benz E-220 CDI

2 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:40 Makina , Elbasan

Ford Focus 2004 Dhe NDRROHET

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:40 Makina , Tiranë

SHITET FORD FOCUS 2004 Dhe NDERROHET

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:37 Makina , Tiranë

Mercedes A clas 140 fantastik.Lungo XL

2 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:36 Makina , Tiranë

E-class coupe 220cdi bluefficiency

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:36 Makina , Tiranë

Mercedes ML350 benzine+gaz

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:36 Makina , Tiranë

Clk 220cdi ne gjendje te mire, sapo targuar

6 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:35 Makina , Korçë

Mercedes-Benz A 140 benzin-gaz me dogane

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 07:35 Makina , Fier

BMW 525 M5 look Mpaket

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

Alfa Romeo 147 1.9 JTD MULTI JEET 2004

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

Opel Corsa benzin

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:33 Makina , Tiranë

LAND ROVER KAMJO AUTOMATIKE 220 NAFTE

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:33 Makina , Korçë

Mercedes 220 dizel

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim