AUTOMJETE , 198395
ELEKTRONIKA , 56580
VENDBANIME , 34824
TË TJERA , 2121
Sot 21:17
Linku:
Makina , Shkodër

OKAZIONNNN Golf 6 super full

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:53
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes benz S320 CDI FUNDI 2007 LUNGO Presidenci

20 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:17
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A8 4.2tdi

36 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 21:18 Makina , Fier

Mercedes Benz S500 - FULL - LUNGO - PANORAM

14 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:18 Makina , Fier

Range Rover Sport 3.6 Td v8 -- NDRROHET

14 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:18 Makina , Fier

Smart ForFour 1.3 Benzin - Panoram - SAPO ARDHUR

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:18 Makina , Tiranë

Toyota Auris 1.4 naft viti 2007 euro 4.

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:18 Makina , Tiranë

Audi a4 S-Line 2.0 automat 8G-tronic 2010

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:18 Makina , Fier

Mercedes Benz C250 D LOOK AMG

37 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 21:18 Makina , Durrës

Audi Q7 S-line 3.0 TDI Quattro viti 2008

16 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:18 Makina , Fier

Mercedes Benz R350 - panorama - FULL benzin -gaz

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:18 Makina , Fier

Mercedes Benz R350 - 2011

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 21:18 Makina , Tiranë

BMW X5 full full panoramike dhe mundesi nderrimi!

8 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:18 Makina , Lushnjë

SHITET AUDI A3 1.9TDI

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:18 Makina , Fier

Range Rover Sport 3.6 Td v8 SAPO ARDHUR

16 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:18 Makina , Tiranë

Mercedes ML 350 benzin+gaz

18 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:18 Makina , Tiranë

Okazionnn Shes C-class per arsyje mosperdorimi

3 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:18 Makina , Berat

VW Golf 4 dizel

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:18 Makina , Tiranë

VW Passat 1.8T

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:18 Makina , Durrës

OKZION A KLAS dhe mundsi ndrrimi.

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:17 Makina , Tiranë

VW Polo (2003) 1.2 Benzine

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:17
Linku:
Makina , Tiranë

OKAZIOOOOOOOOOOOOOOOOOON FORD FOCUS 2008

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:17 Makina , Tiranë

Polo 1.4 Benxin Gaz viti 2007.

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:17 Shitorja Makina , Tiranë

AUDI S4 1.8 BENZIN GAZ VITI -98 OKAZION PAK DIT!

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:17 Makina , Tiranë

Benz Aklas A 170 naft eleganc 2003 automat lungo.

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:17
Linku:
Makina , Shkodër

OKAZIONNNN Golf 6 super full

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:16 Makina , Durrës

Volkswagen Passat 2.0 BLUEMOTION AUTOMAT - FULL

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim