21 Nën 23:26 Makina , Tiranë

Shitet dhe nderrohet G-4

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Nën 09:20 Makina , Tiranë

OKAZION

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim