Tiranë , 15455
Durrës , 1734
Shkodër , 1300
Vlorë , 713
Sarandë , 462
Elbasan , 270
Fier , 239
Lezhë , 216
Pogradec , 148
Shfaqni të gjitha

Dje 22:47 Apartamente , Korçë

Garzoniere me qira

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Dje 21:02 Apartamente , Durrës

shitet apartamenti 2+1 100m2

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 20:46 Apartamente , Shkodër

SHITET PAPAFINGO NE QYTETIN LEZHE

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 20:46 Apartamente , Tiranë

Shitet 2+1

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 20:45 Apartamente , Durrës

Apartamente 2+1 dhe1+1 lagja 13plazh Durres

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 20:35 Apartamente , Durrës

asa

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 20:32 Apartamente , Tiranë

Apartament dublex me çertifikatë pronësie

110 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
Dje 20:29 Apartamente , Tiranë

Apartamente 2+1 dhe 1+1 /Tirane/

38 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 20:28 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne Don Bosko /Okazioon/

62 800 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 20:28 Apartamente , Tiranë

Okazion Apartament Per Shitje Perball TV KLAN

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 20:12 Apartamente , Krujë

Apartament ne Fushe Kruje

23 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Dje 20:07 Apartamente , Fier

Apartament ne Fier

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:55 Apartamente , Kavajë

OKAZION APARTAMENT 1+1 E MOBILUAR

28 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 19:54 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament perballe Piramides

315 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Dje 19:52 Apartamente , Durrës

Apartament 140 m2 ne Durres

600 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Dje 19:23 Apartamente , Tiranë

Apartament prej 110m2 ne Tirane

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
Dje 19:21 Apartamente , Tiranë

Shiotet 3 +1 Tirane e re

197 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 19:21 Apartamente , Tiranë

Apartament prej 120m2 ne Tirane

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Në fillim