24 Jan 14:45 Të tjera , Kurbin

FONI

3 600 000 LEK

30 Mar 00:05 Tupana dhe Shkopinj , Kurbin

shes

1 300 LEK

20 Sht 23:26 Të tjera , Kurbin

dynacord rcf

3 000 EUR

Në fillim