Dje 08:22 Shtëpi , Kukës

VILE 2-KATESHE

220 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 07:22 Shtëpi , Kukës

Shtepi ne Kukes apartament. Shitet.

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
18 Jan 13:38 Vila , Kukës

VILLA JEPET ME QERA

50 EUR / ditë

16 Jan 18:51 Shtëpi , Kukës

Shtepi private ne Tirane + 1000 meter toke

48 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
16 Jan 00:16 Apartamente , Kukës

Shtepi ne qender Kukes shitet

37 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
09 Jan 08:41 Apartamente , Kukës

Alartament

1 EUR

Numri i dhomave: 3
02 Jan 17:14 Apartamente , Kukës

prishtine

200 000 EUR

Numri i dhomave: 4
19 Dhj 21:44 Shtëpi , Kukës

Shitet Shtepi Private

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
12 Nën 11:44 Vila , Kukës

Objekt

220 000 EUR Çmimi me zbritje

02 Nën 19:14 Apartamente , Kukës

Apartament

Numri i dhomave: 3
01 Nën 11:00 Shtëpi , Kukës

Shitet Nderrohet

60 000 LEK

Numri i dhomave: 2
30 Tet 14:28 Apartamente , Kukës

Shitet dhe ndrrohet

400 EUR

Numri i dhomave: 3
28 Sht 18:35 Shtëpi , Kukës

Shtepi Okazion!!! Lagjia e re Kukes

90 000 EUR

Numri i dhomave: 5
11 Gush 15:04 Shtëpi , Kukës

Lagje re

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Gush 21:52 Shtëpi , Kukës

Okazion! Shitet shtëpia

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
24 Korr 18:30 Shtëpi , Kukës

Shtepi

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
22 Korr 20:01 Shtëpi , Kukës

House For Rent Prishtine,Kosove

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
09 Maj 22:06 Shtëpi , Kukës

Japim katin me qira

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
08 Pri 12:14 Apartamente , Kukës

Apartament ne Kukes

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Mar 20:24 Apartamente , Kukës

Shitet apartamenti ne Kukes

28 000 EUR

Numri i dhomave: 2
16 Mar 11:14 Apartamente , Kukës

Apartament 3+1 ne Kukes

4 300 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
05 Jan 16:20 Apartamente , Kukës

Jepet me qera apartamenti 1+1

70 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
30 Nën 19:25 Apartamente , Kukës

Apartamenti ne kukes

50 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
08 Nën 13:23 Shtëpi , Kukës

Lokal dhe apartament me qira ne Kukes

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
27 Sht 11:07 Shtëpi , Kukës

Shtepi 2+1 ne Kukes

Numri i dhomave: 3
27 Sht 10:59 Apartamente , Kukës

Shtepi 2+1 ne Kukes

Numri i dhomave: 3
02 Sht 19:36 Shtëpi , Kukës

Shtepi private ne Kukes

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Në fillim