Sot 09:48 Makina , Tiranë

Mazda 6 benzin

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:46 Makina , Tiranë

MAZDA 2005 BENZINE 2.0 AUTOMAT ME DOGAN ZVICRA

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:56 Makina , Elbasan

Mazda 6 mundesi nderrimi

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:47 Makina , Tiranë

MAZDA 6 2.0 NAFTE VITI 2005 FULL OPSION.

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 23:36 Makina , Tiranë

Mazda 6 benzin+gaz

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 10:14 Makina , Elbasan

Shitet dhe ndrrohet

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 18:06 Makina , Tiranë

Mazda 6, Benzin-Gaz, Automat

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Mar 10:30 Makina , Tiranë

MAZDA 6 ■■>Auto-RUBIN

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Mar 11:28 Makina , Lushnjë

mazda 6 2004

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 18:48 Makina , Tiranë

OKAZION

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Mar 21:59 Makina , Durrës

Mazda 6, 2.0 diesel, model -06

4 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Mar 16:43 Makina , Tiranë

MAZDA 6

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Mar 20:16 Makina , Kukës

Mazda 6

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Mar 13:46 Makina , Tiranë

Mazda 6 2.0 nafte

3 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 16:09 Makina , Tiranë

MAZDA 6 ■■>AUTO-RUBIN

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Shk 11:02 Makina , Tiranë

Mazda 6.

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Shk 10:42 Makina , Tiranë

Mazda 6 SPORT

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 23:37 Makina , Vlorë

Shitet makina

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Shk 19:06 Makina , Fier

Mazda 6 viti 2004 shitet ndrrohet

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 17:00 Makina , Vlorë

Shitet Makina .

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Shk 15:47 Makina , Tiranë

MAZDA 6

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Shk 09:17 Makina , Kukës

Mazda 6 me 121ps

2 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 09:09 Makina , Tiranë

MAZDA 6 ■■>AUTO-RUBIN

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Shk 14:31 Makina , Korçë

Mazda6

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 09:00 Makina , Tiranë

MAZDA 6

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Shk 17:48 Makina , Sarandë

Mazda 6 dizel

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 16:18 Makina , Tiranë

MAZDA 6

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Jan 22:35 Makina , Sarandë

mazda6

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 21:41 Makina , Tiranë

SHITET........

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Jan 15:32 Makina , Durrës

Okazzzzzzzzziiiiiiiooooooonnn......3900€€€€

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Jan 11:40 Makina , Tiranë

Mazda 6 station vagon

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Jan 16:50 Makina , Tiranë

Okazion super ekonomike 2.0 tdi

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 10:31 Makina , Tiranë

Mazda 6 gaz benzine

3 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 20:11 Makina , Durrës

Okazion Mazda 6 mundesi nderrimi

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Dhj 17:20 Makina , Tiranë

Mazda 6

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 10:27 Makina , Tiranë

Mazda 6 mundesi nderrimi gaz osé benzin

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 23:50 Makina , Tiranë

Mazda 6 Sport Kombi 2.2 CD DPF Euro-5

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
12 Dhj 14:19 Makina , Korçë

Mazda 6 Nderohet benzin osé gaz dhe shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Dhj 21:00 Makina , Fier

Mazda 6

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Dhj 22:10 Makina , Tiranë

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Dhj 11:28 Makina , Elbasan

Mazda 6

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Dhj 20:14 Makina , Tiranë

Mazda 6 dizel

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Dhj 19:50 Makina , Tiranë

Mazda 6 dizel

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Dhj 15:33 Makina , Elbasan

Nderrohet gaz osé benzin dhe shitet Mazda 6

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 22:07 Makina , Korçë

Mundesi nderrimi gaz dhe shitet Mazda 6 nafte

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Nën 11:05 Makina , Tiranë

Mazda 6 ne gjendje shume te mire.

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim