Dje 21:17 Makina , Kucovë

Volvua shum ne gjendje 2500 eur

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 21:12 Makina , Kucovë

Benzin+gas viti 2007 letra sapo prera

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:00 Makina , Kucovë

Sl 500 1 400euro (Pa DeKumenta )

1 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 18:31 Makina , Kucovë

Renault Scenic

2 500 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 00:42 Makina , Kucovë

Mercedes S320 Full Option

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Gsh 20:48 Makina , Kucovë

Shitet Mercedez Benz E 320

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gsh 19:00 Makina , Kucovë

ATOMATIKE

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Gsh 15:28 Makina , Kucovë

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Gsh 15:26 Makina , Kucovë

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gsh 09:37 Makina , Kucovë

Shitet fiat punto me letra te regullta.

1 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Gsh 17:44 Makina , Kucovë

Mercedes Benz Ml-320 SHITET/NDRROHET

11 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Gsh 12:22 Makina , Kucovë

Mercedes E270 cdi super gjendje dhe shum I vecant

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gsh 22:55 Makina , Kucovë

Shitet Opel Corsa Automatike

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gsh 15:57 Shtëpi , Kucovë

Shtepi+toke

7 000 000 LEK

Numri i dhomave: 6
12 Gsh 21:59 Makina , Kucovë

Opel Zafira Okazion

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Gsh 11:35 Makina , Kucovë

Mercedes benz E220

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Në fillim