Dje 20:48 Makina , Pogradec

Opel kadett 1.5turbo (motor isuzu)

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Shk 10:50 Makina , Korçë

opel kadet 1.4 benzin

1 000 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Qer 20:50 Makina , Elbasan

Opel kadet kabrio 200benxin dhe nderrim

2 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Jan 20:51 Makina , Tiranë

Opel Kadett benzin

Viti: 1994
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Jan 13:24 Makina , Krujë

Opel Kadett 1.6

280 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
16 Dhj 14:54 Makina , Tiranë

Opel Kadett benzin+gaz

10 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Dhj 17:21 Makina , Tiranë

Shitet

10 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Mar 12:26 Makina , Elbasan

Opel Kadett -92 1.7 nafte

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Në fillim