AUTOMJETE , 189547
ELEKTRONIKA , 54934
VENDBANIME , 33611
TË TJERA , 2000

Sot 21:42 Makina , Shkodër

Shitet/Nderrohet Mercedes B Clas Diesel Automatike

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:42 Makina , Sarandë

OKAZION 250 automat

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:42 Makina , Tiranë

Peugeot 607 Okazion

2 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:41 Makina , Tiranë

BMW X5 2012 - OKAZION

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 21:41 Makina , Sarandë

�� Mercedes-benz C 220 cdi Automatike-sensor-baxha

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:41 Makina , Tiranë

Opel vectra 2.0T Benzin

2 399 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:41 Makina , Sarandë

OKAZION270CDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:41 Makina , Sarandë

Mercedes C 220 cdi“naft” Luk ///AMG-sensor parkimi

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:41 Makina , Pogradec

Mercedes Benz E280 Cdi Avantgarde , 2006!!

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:40 Makina , Tiranë

Mercedes A170 dizel -02

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:40 Shitorja Makina , Fier

OKAZIONNN AUDI A6 -3.2Zvicra����

6 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:40 Makina , Korçë

Ford Focus 1.8 TDCI, "OKAZION", Cmimi diskutohet

2 399 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:39 Makina , Durrës

AUDI A3 2.0TDI me targa dhe letra i shkelqyer

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:39 Makina , Shkodër

Mercedes-benz c220 cdi viti-2003

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:39 Makina , Vlorë

Ford fusion 1.4 naft

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:39 Makina , Tiranë

Opel Vectra

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:39 Shitorja Makina , Fier

MERCEDES S320 CDI-Viti 2007-Sapo Ardhur

13 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:38 Shitorja Makina , Durrës

TOYOTA RAV 4 - 2004

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:38 Shitorja Makina , Fier

Super Toyota Corolla Automatic 1.4 nafte!!!

4 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:38 Shitorja Makina , Fier

VW Passat CC 2.0 Turbo-Panorama-Automat-2009-

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:38 Shitorja Makina , Fier

S 320 CDI-09- 1 Pronar- Night Vision-Distronic-

15 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:38 Makina , Fier

TOYOTA COROLLA VERSIO okazion

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:38 Shitorja Makina , Fier

U SHIT FLM MERRJEP.AL-cc automatic panorama!!

12 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:37 Makina , Tiranë

OKAZION Audi Q5 Dhe Ndrohet

17 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:36 Makina , Durrës

VW GOLF VI 2.0 TDI ME NAVI KLIMATRONIC

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim