AUTOMJETE , 189821
ELEKTRONIKA , 54966
VENDBANIME , 33643
TË TJERA , 2023
Sot 11:13
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF 6 2.0 NAFTE AUTOMATIK VITI 2009

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:56
Linku:
Makina , Korçë

OKAZION MERCEDES-BENZ E350 4MATIC

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

Sot 14:02 Makina , Vlorë

Shes/nderroj ML 270 nafte, 4000 euro

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 14:02 Makina , Lushnjë

Benz E CLASS 270 CDI Elegance

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:02 Makina , Shkodër

VW GOLF 5 1.9 TDI ne gjendje shum te mir

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:02 Makina , Shkodër

AUDI A6 2987cc TDI 2005

8 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:02 Makina , Tiranë

Caddy Life 1.4 benzin viti 2007 ��DHE NDERROHET��

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:01 Makina , Tiranë

Mercedes benz c class

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:01 Makina , Tiranë

OKAZION!!!1.4 BENZIN+GAZ

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:01 Makina , Tiranë

OKAZION!!!Mercedes A180 CDI AUTOMAT navi lekure

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:01 Makina , Tiranë

KIA CARENS SHITET/NDERROHET(makine me te vogel)

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim