AUTOMJETE , 199309
ELEKTRONIKA , 56742
VENDBANIME , 34975
TË TJERA , 2152
Sot 15:16
Linku:
Makina , Tiranë

FORD FOCUS 2008 SUPER GJENDJE

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:14
Linku:
Makina , Tiranë

Lexus gs 300

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 15:18
Linku:
Makina , Tiranë

Suzuki Jimny automatik 2009

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

Sot 16:21 Makina , Durrës

Mercedes benz C 200 cdi

2 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:21 Shitorja Makina , Fier

U SHIT FLM MERRJEP.AL -ML320 BLUETEC-09-Full

15 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:21 Makina , Tiranë

Ford focus 2.0 diesel, mundesi nderrimi

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:21 Makina , Tiranë

Mitsubishi l 200 super okazion 7800 dhe 8500

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 16:21 Makina , Korçë

Mercedes benz clk

2 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:21 Makina , Berat

Opel corsa 2003

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:21 Shitorja Makina , Fier

Super OKAZION A4 1.9 nafte tdi!!!

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:21 Makina , Tiranë

OKAZIOONN *** BMW 320D AUTOMAT

7 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:21 Shitorja Makina , Fier

FIAT ABARTH 1.3 Benzin-Panorama-Viti 2009//

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:21 Makina , Tiranë

Golf 1.9 TDI shitet / ndërrohet

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:21 Makina , Tiranë

Okazion Mercedes Benz E 270 CDI .01

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim