AUTOMJETE , 208160
ELEKTRONIKA , 58362
VENDBANIME , 36736
TË TJERA , 2386

Sot 08:01 Makina , Kavajë

Top Auto Çela

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:01 Shitorja Makina , Tiranë

MERCEDES 280 BENZINE+GAZ SPORT PAKETE

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:01 Makina , Durrës

Vw passat 2.0 naft 2006

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:01 Shitorja Makina , Tiranë

E KLAS 220 CDI AVANTGARDE

6 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:01 Makina , Fier

Range Rover Sport 3.6 Td v8 -- NDRROHET

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:01 Makina , Kavajë

Top Auto Çela

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:01 Makina , Fier

Audi A8 4.2 Tdi -2006 FULL

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:00 Shitorja Makina , Tiranë

C Klas 220 CDI

8 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:00 Makina , Fier

Range Rover Sport 2.7 HSE NDRROHET

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:00 Shitorja Makina , Tiranë

BMW F31 FULL OPTION 2014

16 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:00 Makina , Kavajë

Top Auto Çela

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:00 Makina , Sarandë

OKAZION 250 automat

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:00 Shitorja Makina , Tiranë

TOYOTA COROLA 1.4 NAFTE "AUTOMAT"

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:00 Makina , Tiranë

AUDI A6 4.2 model USA

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:00 Makina , Tiranë

B class i sapo ardhur

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:00 Makina , Kavajë

Top Auto Çela

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:00 Makina , Tiranë

Peugeot Partner 1.6 nafte viti 2008��dhe ndrrohet

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:00 Makina , Kavajë

Top Auto Çela

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:00 Shitorja Makina , Tiranë

FORD FIESTA1.4 NAFTE "FULL"

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:00 Makina , Durrës

VW Sharan TDI-01

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:59 Makina , Tiranë

OKAZION TOURAN 2005 AUTOMAT DSG

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:59 Shitorja Makina , Tiranë

B KLAS AUTOMAT VITI 2009

8 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:59 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E200 Evo Okazion ��Dhe Nderrohet��

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:59 Makina , Kavajë

Top Auto Çela

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 07:59 Shitorja Makina , Tiranë

B KLAS 180 CDI AVANTGARDE VITI 2008

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:59 Shitorja Makina , Fier

MERCEDES ML320 MUNDESI NDERIMI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:59 Makina , Durrës

E 220 cdi AVANT-GARDE Automatike viti 2005

6 599 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:59 Shitorja Makina , Tiranë

C KLAC 200 AVANTGARD FULL

6 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:59 Makina , Elbasan

Urgjent ��

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:59 Makina , Kavajë

Top Auto Çela

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:59 Shitorja Makina , Tiranë

C220 Sport Edicion Super Full

4 499 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim