AUTOMJETE , 207909
ELEKTRONIKA , 58295
VENDBANIME , 36622
TË TJERA , 2365

Sot 08:36 Makina , Tiranë

E klas 220 cdi

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:36 Makina , Fier

Range Rover Sport 3.6 Td v8 -- NDRROHET

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:36 Makina , Tiranë

Okazion Audi A3 S'Line

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:36 Makina , Fier

Mercedes benz avangard benzin gas

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:36 Makina , Fier

Mercedes ML 320 4matic look AMG//,,full option,

18 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:36 Makina , Fier

Audi A8 4.2 Tdi -2006 FULL

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:36 Makina , Tiranë

Mercedes Viano 2.2 CDI Automat ******ZVICRA******

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:36 Makina , Fier

Range Rover Sport 2.7 HSE NDRROHET

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:36 Makina , Tiranë

Smart 600 kondicioner 130mij KM -00

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:35 Makina , Durrës

VW Sharan TDI-01

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:35 Makina , Durrës

shitet per pjes suzuki gran vitara 2.0nafte atomat

10 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:35 Makina , Tiranë

Peugeot Partner 1.6 nafte viti 2008��dhe ndrrohet

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:35 Makina , Durrës

Mercedes benz ML 400 -03 PA TAKS LUKSI OKAZION

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:35 Makina , Tiranë

Okazion golf plus

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:35 Makina , Tiranë

VW Bora 1.9 TDI

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:34 Shitorja Makina , Fier

MERCEDES BENZ ML350 FACELIFT

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim