AUTOMJETE , 189547
ELEKTRONIKA , 54934
VENDBANIME , 33611
TË TJERA , 2000

Sot 20:31 Makina , Tiranë

Suzuki Jimny automatik 2009

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 20:31 Makina , Shkodër

Ford Focus

3 330 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:31 Makina , Tiranë

Mercedes benz c220 EVO 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:31 Makina , Tiranë

Toyota Auris 1.4 naft viti 2007 euro 4.

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:31 Makina , Tiranë

Benz C220 eleganc viti 2003 Me dogan. ��Okazion��

3 499 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:31 Makina , Fier

makina shitet ose nderrohet

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 20:31 Makina , Tiranë

VW PHAETON VNAFT 3.0

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:31 Makina , Elbasan

Mercedes C 180 benzin+gaz

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:31 Makina , Fier

Sk. Fabia 2007 Shume Ekonomike

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:31 Makina , Tiranë

Caddy Life 1.4 benzin viti 2007 ��DHE NDERROHET��

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:31 Makina , Tiranë

Shitet alfa 147 1.9 jtd

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:30 Makina , Tiranë

S 350 viti 2010 Blu eficens

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:30 Makina , Tiranë

Benz C240 benzin V6 sport viti 1998 ��look 2001��

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:30 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz Ml 500 OKAZION

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:30 Makina , Durrës

OKAZION! EVO 220 2008. SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA!

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:30 Makina , Durrës

BMW 530d Letrrat Per 1 Vit Nderrohet

2 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:29 Apartamente , Tiranë

Apartamente 2+1 dhe 1+1 /Tirane/

38 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 20:29 Makina , Lezhë

OKAZION...MERCEDES KLASE E ELEGANC AUTOMAT TIPTRON

3 499 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:29 Makina , Tiranë

URGJENT Ford Focus SPORT 1.6 Nafte

5 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:29 Makina , Durrës

Mercedes C 203 eleganc

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:29 Makina , Tiranë

SPRINTER 313 VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:29 Makina , Lezhë

OKAZION..FORD FOCUS 1.6 TDCI 2006 I SAPO ARDHUR ..

3 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:29
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes- Benz c-klas,2003,sallon lekure,3750 Euro

3 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:29 Makina , Durrës

shes Golf 5

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:28 Makina , Tiranë

Mercedes benzin gaz

3 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:28 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne Don Bosko /Okazioon/

62 800 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 20:28 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E200 Evo Okazion ��Dhe Nderrohet��

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:28 Makina , Tiranë

VW GOLF 6 GTI VITI 2010 km 65.000

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 20:28 Makina , Tiranë

SHITET S KLAS 5.5 BENXIN +GAZ

18 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:28 Makina , Fier

Shitet Honda HR-V 4x4 ose nderrohet

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim