18 Jan 17:43 Makina , Has

Audi a3 shitet dhe nderrohet

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Gsh 12:22 Makina , Has

Okazion Audi a3

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Sht 23:53 Makina , Has

Shitet

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 23:09 Makina , Has

Audi A3

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim