200 , 1
A2 , 2
A3 , 4
A4 , 7
A6 , 2
19 Mar 08:32 Makina , Has

Shes Audi A41.9 Tdi ( i ) viti 2004

40 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 20:00 Makina , Has

Audi A2 1.4 nafte.

3 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Mar 20:00 Makina , Has

Audi A4 1.9 tdi 2008 115 ps nga Zvicrra

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 17:05 Makina , Has

Audi A6 2.5 -02

2 959 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Shk 08:27 Makina , Has

Shitje

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Jan 17:43 Makina , Has

Audi a3 shitet dhe nderrohet

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 01:06 Makina , Has

A4

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Jan 12:42 Makina , Has

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Tet 15:26 Makina , Has

Audi A4 1.9tdi

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Sht 16:57 Makina , Has

Albania

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Gsh 12:22 Makina , Has

Okazion Audi a3

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Jan 20:14 Makina , Has

Disqe

270 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Dhj 17:46 Makina , Has

shitje

6 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Tet 19:27 Makina , Has

Shes urgjent

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 23:53 Makina , Has

Shitet

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 23:09 Makina , Has

Audi A3

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim