Dje 16:18 Makina , Lushnjë

Shitet

4 000 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 07:16 Makina , Kukës

Ndrrohet

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 16:48 Makina , Kukës

Shitet dhe ndrrohet

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 09:05 Makina , Tiranë

Hyndai dhe nissan 2007

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Shk 21:20 Makina , Tiranë

Hyundai Santafe

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 09:05 Makina , Elbasan

HUNDAI SANTA FE 2000 NAFTE -02

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Mar 13:29 Makina , Elbasan

Hyndai Grand Santa Fe -02 nafte automatic

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim