23 Nën 14:31 Makina , Berat

Citroen xantia 2.0 HDI

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Qer 11:03 Makina , Tiranë

okazio

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Pri 15:06 Makina , Kurbin

Citroën xantia mundesi nderrimi

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Pri 09:40 Makina , Tiranë

Okazion Citroen

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Pri 18:51 Makina , Tiranë

Citroen xantia exploziv dhe nderrohet

150 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 17:48 Makina , Shkodër

Citroen xantia

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 11:48 Makina , Tiranë

Citroen per vetem 2220 leke

2 220 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Dhj 09:39 Makina , Tiranë

Citroen Xsara benzin gaz super full -00

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Nën 08:32 Makina , Tiranë

Citroen Xantia ECLUSIVE 2.0 HDI -00

1 660 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Nën 20:38 Makina , Durrës

U shittt flmmm Merr Jep.Al

400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 21:08 Makina , Tiranë

XANTIA CITROEN 650 E

650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Dhj 20:41 Makina , Tiranë

Citroen Xantia benzin -96

750 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim