05 Mar 13:20 Makina , Tiranë

Cadillac cabrio makine relike dhe dasmash..

6 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Dhj 17:41 Makina , Tiranë

Crysler lebaron cabriolet...me letra te prera..

6 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim