10 Jan 09:34 Makina , Vlorë

BMW X6 activehybrid 2011 dhe nderohet

30 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Sht 18:45 Makina , Berat

BMW

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Gush 19:08 Makina , Tiranë

318 i

1 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim