AUTOMJETE , 313739
ELEKTRONIKA , 77354
VENDBANIME , 62367
TË TJERA , 9493

Sot 01:44 Makina , Tiranë

Passat cc 2013

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:44 Makina , Tiranë

Audi TT 2009 cabrio

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 01:44 Makina , Tiranë

Okazionnnnn VW Golf-5Automat—2007 ����

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:43 Makina , Korçë

Bmw 320d 2006 Kamio Manuale 245.000 Km

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:43 Makina , Korçë

BMW//M5-LooK Motorr 3.0 Nafte E Vitit 2005

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:43 Makina , Fier

Opel

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:43 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz W211 EVO

12 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:43 Makina , Tiranë

Golf 4 Golf IV

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:39 Makina , Tiranë

Ford Fusion 1.4 Dissel Automatik 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:38 Makina , Vlorë

Shitet ose jepet dhe me qera.sapo.targuar

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:36 Makina , Vlorë

VW Passat moto 1.9 me dogane viti 07..

4 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:35 Makina , Tiranë

Audi A4 1.9 S line

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:35 Makina , Tiranë

Automat Opel Vectra 2006

2 899 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:35 Makina , Korçë

Shitet Ose Nderrohet Bmw 325Ci M//DESIGN

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:32 Makina , Shkodër

Toyota Rav4 / 2007 / Full / Me dogan / ����

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim