Sot 00:09 Shtëpi , Tiranë

SHITET/NDERROHET SHTEPI NE SAUK.

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Sot 00:09 Shtëpi , Tiranë

OKAZION SAUK I RI SHTITET/ NDERROHET

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Sot 00:09 Shtëpi , Vlorë

SHITET 2 APARTAMENTE 2+1 DHE 1 DYQAN NE VLORE

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 00:09 Shtëpi , Tiranë

SHITET 2 APARTAMENTE 2+1 DHE 1 DYQAN NE VLORE

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 23:34 Apartamente , Durrës

Apartament

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 23:26 Shtëpi , Tiranë

Jap me qera katin e pare

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Dje 22:40 Shtëpi , Pogradec

Shitet shtepi per arsye emigrimi

30 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 22:30 Apartamente , Shkodër

Shitet apartament 4+1

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Dje 22:29 Apartamente , Korçë

Apartament ne Korce

450 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 21:59 Shtëpi , Elbasan

Shtepi + Truall

15 600 000 LEK

Numri i dhomave: 5
Dje 21:58 Apartamente , Elbasan

Apartament 2+1

3 300 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Dje 21:58 Tokë/Fusha dhe farma , Elbasan

Toke

3 600 000 LEK

Në fillim