Sot 14:58 Shitorja Makina , Elbasan

Masarati Quatroporte Nderrim me makin tj

22 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:03 Makina , Tiranë

Shitet Maserati Quattroporte 4.2 F1 Bej dhe ndrrim

19 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
30 Nën 09:45 Makina , Tiranë

Auto 3D Maserati Quattroporte Sport GT 4.2 V8

25 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
15 Jan 23:11 Makina , Tiranë

Maserati Quattroprte benzin

23 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim