AUTOMJETE , 199561
ELEKTRONIKA , 56802
VENDBANIME , 35049
TË TJERA , 2163

Sot 18:25 Makina , Elbasan

Vw Caddy 1.4 benzine/gaz

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:25 Makina , Tiranë

BMW 330xd XDRIVE edhe kembim seria5 E60 ose X5 E53

4 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:25 Makina , Tiranë

Mercedes Gl 450 . 60.000 km

45 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 18:25 Makina , Tiranë

Wolsvagen Polo 1.4 Benzin

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:25 Makina , Fier

Mercedes Benz E240

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:25 Makina , Lushnjë

Mercedes C220 super

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:25 Makina , Shkodër

a class

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:25 Makina , Tiranë

����Mercedez Benz C200 KOMPRESSOR����

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:25 Makina , Tiranë

Smart

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:25 Makina , Tiranë

VW Sharan dizel

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:25 Makina , Elbasan

Mitsubishi Pajero 2.5d 4x4 okazion

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:25 Makina , Tiranë

Jeep 4x4 CRD 2008 Nafte 2.0 ndrrim

7 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:25 Makina , Tiranë

Mercedez Benz C180 Benzin+Gaz Avangard Automat

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:25 Makina , Tiranë

Benz Aklas A 170 naft eleganc 2003 automat lungo.

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:24 Makina , Shkodër

fiat 1.4 benzin

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:24 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E200 Evo Okazion ��Dhe Nderrohet��

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:24 Makina , Elbasan

Nissan Qashqai 2.0Diezel 4x4 Automatik nga Zvicere

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:24 Makina , Shkodër

passat 1.9

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:24 Makina , Tiranë

BMW X5 full full panoramike dhe mundesi nderrimi!

8 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:24 Makina , Kavajë

OKAZION FORD C-MAX 1.6 NAFT 2009 NE GJENDJE TE RE

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:24 Makina , Tiranë

Benz C220 eleganc 2003 Me dogan. ��Okazion��

3 499 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:24 Makina , Shkodër

volvo v40

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:24 Makina , Korçë

Toyota Rav 4

4 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:24 Makina , Elbasan

Porsche cayenne 3.6 benzine nga zvicera

17 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:24 Makina , Shkodër

bmw740i li 400 cm

29 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:24 Makina , Elbasan

Mitsubishi L200 4x4 2.5 diesel

5 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:23 Makina , Korçë

Mercedes C180 Kompressor Benzine Gas

4 299 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim