Dje 23:25 Apartamente , Fier

Ap k1 110m2 ne Fier + truall 100 m2 me hipoteke

8 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Dje 18:30 Shtëpi , Fier

SHTEPI APARTEMENT NE BREGDET.

13 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 17:15 Shtëpi , Fier

Shes shtepi 2 kateshe

63 000 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Shk 14:33 Apartamente , Fier

Apartamenti 1+1 +ballkon

24 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
18 Shk 11:32 Shtëpi , Fier

SHTEPIA NE PATOS

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
18 Shk 06:02 Shtëpi , Fier

SHTEPI E RREGULLUAR TE SHKOLLES SE MUZIKES FIER

26 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
17 Shk 20:12 Shtëpi , Fier

Shitet 3+1 e mobiluar

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
16 Shk 20:33 Apartamente , Fier

Apartament ne Fier

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2
15 Shk 19:23 Shtëpi , Fier

Shitet truall, magazine dhe shtepi

140 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2,5
15 Shk 16:38 Apartamente , Fier

Okazion kati i dyte

3 500 000 LEK

Numri i dhomave: 1
15 Shk 13:59 Shtëpi , Fier

shtepi private

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
14 Shk 15:29 Apartamente , Fier

Okazion

75 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
14 Shk 12:09 Shtëpi , Fier

Shtepi

70 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
Në fillim