Dje 05:20 Makina dhe Vegla , Fier

Makina

1 000 000 LEK

20 Shk 19:17 Makina dhe Vegla , Fier

GJENERATOR

1 980 EUR Çmimi me zbritje

13 Shk 09:16 Makina dhe Vegla , Fier

Makine qepse

20 000 LEK

02 Shk 15:07 Makina dhe Vegla , Fier

Hitachi

350 LEK

Në fillim