Sot 17:31 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Fier

Fiat Dukato -01

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 19:53 Makina udhëtimi , Fier

Kamion Benz

700 000 LEK

18 Pri 07:28 Pirrungritës , Fier

Kove 0.5 m3

300 EUR Çmimi me zbritje

Në fillim