Sot 20:24 Makina , Elbasan

BMW X5 panorama letra deri ne shtator

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:22 Makina , Elbasan

Lexus GS 300

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:22 Makina , Elbasan

Superr okazionnn

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:19 Makina , Elbasan

Ford Fiesta 1.4 tdci

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:18 Makina , Elbasan

Opel Astra benzin gaz

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:18 Makina , Elbasan

Audi A4 4×4 S Line e benzin gaz

4 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:18 Makina , Elbasan

okazionn

2 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:18 Makina , Elbasan

Mercedes C250 dizel

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:17 Makina , Elbasan

Mazda 2 benzin

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 20:15 Makina , Elbasan

Mercedes c 220 cdi

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:12 Makina , Elbasan

Opel Zafira 1.8 Benzin-Gaz letra per 1 vit

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:05 Makina , Elbasan

Golf 4 Benzin

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:05 Makina , Elbasan

Shes ose ndrroj

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:00 Makina , Elbasan

Mercedes-Benz E220 cdi

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:00 Makina , Elbasan

Mercedez Benz E class

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:00 Makina , Elbasan

Jaguar okazion ose ndrrohet

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:59 Makina , Elbasan

SUPER**** OKAZION FORD TRANZIT 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:59 Makina , Elbasan

Urgjent ��

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:58 Makina , Elbasan

Super Okazion VW Touran e sapo targuar

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:52 Makina , Elbasan

OKAZION”Opel corsa 2001 1.2 benzin+gaz letrat 2019

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:49 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C 180 sport

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:49 Makina , Elbasan

Lancia Ypsilon 1.3 Multijet

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:34 Shtëpi , Elbasan

shtepi dhe dyqan

170 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 19:30 Makina , Elbasan

MERCEDEZ BENZ C CLASS 220 CDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:29 Makina , Elbasan

SHITET TOYOTA YARIS 1.3 BENZIN

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:29 Makina , Elbasan

Ford Focus 2004 Dhe NDRROHET

2 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:21 Shitorja Makina , Elbasan

Beetle Shitet & Qera

8 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 19:21 Shitorja Makina , Elbasan

Ford mondeo per pjes kembimi

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:21 Shitorja Makina , Elbasan

Ford fiesta

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim