Sot 22:30 Makina , Elbasan

Mercedes c220 cdi

10 530 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:18 Makina , Elbasan

AUDI A4 2.0 benzine (okazion)

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:09 Makina , Elbasan

Mercedes C 220 CDI 2009 Avangarde Tronic

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:59 Shtëpi , Elbasan

Shtepi + Truall

15 600 000 LEK

Numri i dhomave: 5
Sot 21:58 Apartamente , Elbasan

Apartament 2+1

3 300 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sot 21:58 Tokë/Fusha dhe farma , Elbasan

Toke

3 600 000 LEK

Sot 21:57 Shtëpi , Elbasan

Shtepi+Truall

8 800 000 LEK

Numri i dhomave: 5
Sot 21:33 Makina , Elbasan

Toyota Corolla 1.3 benzin

200 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1993
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:32 Makina , Elbasan

Seat Leon TDI (I)

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:30 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C 180 sport

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:23 Makina , Elbasan

OKAZION Fiat Grande Punto 1.3multijet 2007

4 410 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:23 Makina , Elbasan

Shitet Toyota Hilux

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:16 Makina , Elbasan

Mercedes C200 kompresor benzin gaz

4 380 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:15 Makina , Elbasan

okazionn

2 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:15 Makina , Elbasan

Audi A4 4×4 S Line e benzin gaz

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:09 Makina , Elbasan

OKAZION VW POLO viti99 motorr 999 benxin

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:09 Makina , Elbasan

Mercedes c 220 cdi

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:05 Makina , Elbasan

SHITET FIAT PUNTO 1.2 BENZIN

1 280 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:05 Makina , Elbasan

SHITET MERCEDEZ BENZ E CLASS 290

2 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:05 Makina , Elbasan

SHITET RENAULT CLIO 1.5 NAFTE

1 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:05 Makina , Elbasan

SHITET VOLKSWAGEN TOUAREG 2.5 NAFTE

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:04 Makina , Elbasan

DAEWOO LANOS 1.5 AUTOMATIC Benzin+Gaz

1 899 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:04 Makina , Elbasan

SHITET Ford Focus 2004 Dhe NDRROHET

2 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:03 Makina , Elbasan

Ford Galaxy benzin+gaz

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:02 Makina , Elbasan

VW Golf 4

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:02 Makina , Elbasan

Ford Mondeo viti 204 AUTOMATiK

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:48 Makina , Elbasan

Super Okazion Opel Combo

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:48 Makina , Elbasan

Shitet Automat Benzin + Gaz Me impiant Nga Zvicra

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 20:47 Makina , Elbasan

Audi a4 1.9 TDI me 6+1marsha

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:46 Makina , Elbasan

Mercedes Benz w212

16 444 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim