R 320 , 7
R 350 , 2
Sot 15:24 Shitorja Makina , Elbasan

R350bluTec 4matik NDERRIM i muneshem

23 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 12:08 Makina , Elbasan

Shitet dhe ndrrohet

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Nën 00:04 Makina , Elbasan

R 320

9 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Nën 20:21 Makina , Elbasan

R 320

9 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Tet 09:48 Makina , Elbasan

u shitttt

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 09:25 Makina , Elbasan

Shitet r class

10 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 18:51 Makina , Elbasan

Mercedes R clas 320

14 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Gsh 23:01 Makina , Elbasan

Makina

13 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Mar 19:30 Makina , Elbasan

MERCEDES BENZ R320 AMG -07

20 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim