Dje 10:46 Makina , Elbasan

Mazda 6 mundesi nderrimi

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 10:14 Makina , Elbasan

Shitet dhe ndrrohet

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Dhj 11:28 Makina , Elbasan

Mazda 6

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Dhj 15:33 Makina , Elbasan

Nderrohet gaz osé benzin dhe shitet Mazda 6

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Sht 22:44 Makina , Elbasan

Mazda 6

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 20:09 Makina , Elbasan

U Shittt !!!

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim