AUTOMJETE , 199655
ELEKTRONIKA , 56824
VENDBANIME , 35055
TË TJERA , 2169

Sot 08:24 Makina , Tiranë

VW GOLF 5 2.0TDI INDIVIDUAL NAVI

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:24 Makina , Elbasan

Karrotrec benc

8 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:24 Makina , Durrës

Renault Megane dizel

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:24 Makina , Fier

Ford Focus 1.6 Klima Gjermania

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:24 Makina , Vlorë

VW Beetle 1.9 tdi

1 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:23 Makina , Fier

C 220 CDI Elegance Klima Gjermania

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:23 Makina , Elbasan

Suzuki vitara 1.6 16 valva

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:23 Shitorja Makina , Tiranë

VW GOLF 6 AUTOMATIK VITI 2010 NGA GJERMANIA

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:23 Shitorja Makina , Tiranë

VW GOLF 6 AUTOMATIK NGA GJERMANIA

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:23 Makina , Tiranë

VW Passat * Automatike * Viti 2008 *

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:23 Shitorja Makina , Tiranë

BMW 525D F10 FULL OPTION

20 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:23 Shitorja Makina , Tiranë

BMW 525D F10 FULL OPTIONS NGA GJERMANIA

19 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:22 Makina , Durrës

C 220 CDI��2005��kambio MANUALE�� EURO 4��

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:22 Makina , Tiranë

VW Polo 2003

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:22 Makina , Tiranë

VW Caddy Life 1.4 benzin viti 2007 ��dhe ndrrohet

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:22 Shitorja Makina , Tiranë

GOLF 5 1.9TDI AUTOMATIK NGA GJERMANIA

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:22 Makina , Elbasan

Suzuki Vitara 2.0 v6 benxin gas

4 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:22 Shitorja Makina , Tiranë

VW GOLF 5 AUTOMATIK NGA GJERMANIA

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:22 Shitorja Makina , Tiranë

GOLF 6 PLUS AUTOMATIK MODEL NGA GJERMANIA

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:22 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E320CDI Avangarde

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:22 Makina , Durrës

OKAZION !!!!!!! E 220 Cdi Blueefficiency

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:22 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E200 Evo Okazion ��Dhe Nderrohet��

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:22 Makina , Tiranë

VW Golf 5

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:22 Makina , Tiranë

AUDI A6

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:22 Makina , Tiranë

Ford mondeo 2005

2 500 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim