AUTOMJETE , 199655
ELEKTRONIKA , 56824
VENDBANIME , 35055
TË TJERA , 2169
11 Shk 23:58
Linku:
Makina , Tiranë

Super Peugeot 308

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:34
Linku:
Makina , Tiranë

Ford fusion 1.5 ecobust

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Shk 15:17
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes CLS 320 Fundi i 2008

14 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 14:17 Makina , Durrës

FIATE PUNTO 1.3 SUPER EKONOMIKE

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:17 Makina , Tiranë

Okazion passat

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:16 Makina , Tiranë

VW Caddy Life 1.4 benzin viti 2007 ��dhe ndrrohet

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:16 Makina , Dibër

Bmw X5

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:16 Makina , Dibër

Sharan 2002

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 14:16 Makina , Tiranë

Mercedes c220 automat

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:16 Makina , Tiranë

Okazion Jeep 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:16 Makina , Tiranë

AUTO999 MERCEDES C220 CDI -01

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:16 Makina , Tiranë

VW TIGUAN 2.0 NAFTE AUTOMAT NAVI KAMERA BI XENON

10 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:15 Makina , Elbasan

OKAZION VW POLO viti98 ose nderrohet

850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:15 Makina , Lushnjë

Mercedes C220 super

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:15 Makina , Durrës

Ford Focus

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:15 Makina , Tiranë

Okazion Skoda

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim