Sot 19:51 Makina , Dibër

Audi A6 2.5nafte -02

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 19:07 Makina , Dibër

Mercedes-Benz A170 CDI

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:45 Makina , Dibër

Nissan patrol 2 ne shitje y60 y61

7 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:25 TË TJERA , Dibër

Zgare

350 LEK

Sot 16:20 TË TJERA , Dibër

Motor

260 LEK

Sot 08:56 Makina , Dibër

Autopjese kembimi Naki Bmw Kosove Mitrovice

300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 07:46 Makina , Dibër

shitet dhe munsi nrrimi me makin pre foristrrad

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:44 Makina , Dibër

Reno

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:21 Makina , Dibër

Ford Galaxy

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:03 Vila , Dibër

VILLA JEPET ME QERA

50 EUR / ditë

Dje 21:34 Makina , Dibër

C klas 220 cdi

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:38 Makina , Dibër

Renault clio 1.5 nafte 2004

1 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:37 Makina , Dibër

Mitsubishi l200

7 200 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:37 Makina , Dibër

Mitsubishi l200

5 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:07 Makina , Dibër

shitet

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:16 Makina , Dibër

Land Rover Discovery dizel

4 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Jan 23:51 Makina , Dibër

caddy

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Jan 20:29 Makina , Dibër

VW Lupo 1.0 benzin

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Jan 14:16 Makina , Dibër

Sharan 2002

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Jan 13:55 Makina , Dibër

Golf 5 2.0 GTD

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim