AUTOMJETE , 208160
ELEKTRONIKA , 58362
VENDBANIME , 36736
TË TJERA , 2386

Sot 11:04 Makina , Tiranë

Ford Explorer XLT 2.0T

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 11:04 Makina , Durrës

VW POLO 1.4 Benzin & Gaz

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:04 Makina , Tiranë

C CLASS 200 EVO CDI 2003 AUTOMATIK

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:04 Makina , Fier

Nisan almera

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:04 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ KOMPRESSOR E 200 GAZ+BENZIN

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:04 Makina , Tiranë

Mercedes Viano 2.2 CDI Automat ******ZVICRA******

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:04 Makina , Vlorë

Ford Explorer XLT 2.0T

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 11:04 Makina , Fier

Range Rover Sport 3.6 Td v8 -- NDRROHET

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:04 Makina , Elbasan

Mercedes Benz

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:04 Makina , Vlorë

Ford Focus 1.6 nafte

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:04 Makina , Fier

Audi A8 4.2 Tdi -2006 FULL

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:04 Makina , Tiranë

Bmw x3 viti 2.0 nafte ndrohet kamjo automat

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:04 Makina , Fier

Range Rover Sport 2.7 HSE NDRROHET

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:04 Makina , Durrës

LIMUZINA NE SHITJE DHE ME QERA

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim