Dje 11:07 Makina , Tiranë

Nissan Pathfinder

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 07:59 Makina , Durrës

Nissan Pathfinder dizel

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 15:39 Makina , Tiranë

Nissan Pathfinder 2.5 diesel 4x4

8 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 21:56 Makina , Kukës

PJES KEMBIMI NISSAN PATHFINDER-NAVARA 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Mar 15:22 Makina , Tiranë

NISSAN OKAZION NAFTE 2.5 AUTOMAT 2008

11 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 13:11 Makina , Tiranë

Nissan Pathfinder 2.5 CDI

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Mar 13:09 Makina , Tiranë

Nissan Pathfinder 2.5 CDI

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 10:25 Makina , Dibër

Shitet

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Mar 10:20 Makina , Kukës

Shitet

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 19:49 Makina , Tiranë

Nissan 4x4 Rent point Albania

50 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Jan 22:48 Makina , Tiranë

Nisann

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Nën 13:00 Makina , Tiranë

Nissan Pathfinder 4WD 4dr SUV

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Tet 13:31 Shitorja Makina , Durrës

NISSAN PATHFINDER

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Sht 15:59 Makina , Tiranë

OKAZION NISSAN PATHFINDER

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Gsh 13:33 Makina , Elbasan

Nissan Pathfinder dizel

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Krr 14:25 Makina , Tiranë

Nissan Pathfinder 2.5

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Nën 12:16 Makina , Tiranë

Nissan Pathfinder 2.5 dCi -07

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Sht 18:56 Makina , Tiranë

OKAZION foristrade Nisan

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Gsh 16:58 Makina , Tiranë

Nissan Pathfinder 4×4 full -05

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Gsh 20:04 Makina , Tiranë

Okazion..sherbime te bera..ne gjendje 10/10

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Krr 21:22 Makina , Tiranë

Bejm dhe ndrrim

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Qer 17:03 Makina , Tiranë

Shitet..dhe nderrohet sipas marrveshjes

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Qer 18:48 Makina , Tiranë

Nisan.full..

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Qer 23:28 Makina , Tiranë

Nissan Pathfinder -05

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Pri 09:27 Makina , Tiranë

shitet nisan okazion

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Nën 16:20 Makina , Tiranë

Nissan Pathfinder dizel -11

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
12 Nën 19:23 Makina , Tiranë

tirane

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim