Sot 21:12 Makina , Bulqizë

Kamion Mercedes

4 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:12 Makina , Bulqizë

Shitet dhe mundesi nderrimi

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 19:58 Makina , Bulqizë

Ndrohet me makina nafte

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Shk 01:28 Makina , Bulqizë

opel astra

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Shk 13:13 Makina , Bulqizë

Ford Benzin-Gaz

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Shk 12:02 Makina , Bulqizë

OKAZION

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Shk 15:25 Makina , Bulqizë

Benz

800 LEK

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 12:26 Makina , Bulqizë

Mercedes benz E250

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Shk 12:18 Makina , Bulqizë

Mercedes benz E250

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 15:32 Makina , Bulqizë

Benz

700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 03:08 Makina , Bulqizë

Audi A6 2.7 220ps 2007

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 21:50 Makina , Bulqizë

audi

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Shk 15:16 Makina , Bulqizë

Shitet Ford fiesta

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Shk 10:58 Makina , Bulqizë

Okazion audi 4x4

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 20:37 Makina , Bulqizë

Land Rover TDI

4 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
01 Shk 13:20 Makina , Bulqizë

A class

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Jan 12:19 Makina , Bulqizë

Land rover

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Jan 08:36 Makina , Bulqizë

Shitet Benz 190d

900 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Jan 08:16 Makina , Bulqizë

Discovery

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Jan 19:56 Makina , Bulqizë

Discovery

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Jan 17:58 Makina , Bulqizë

Land Rover Discovery dizel

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Jan 17:45 Makina , Bulqizë

benz 220

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Jan 20:49 Makina , Bulqizë

Shitet ose nderrohet

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Jan 11:47 Makina , Bulqizë

OKAZION SKAODA FABIA 2001

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 12:29 Makina , Bulqizë

Shitet mercedes benz

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Jan 23:52 Makina , Bulqizë

mercedez

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 16:49 Makina , Bulqizë

Shitet

3 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Jan 15:10 Makina , Bulqizë

Shitet

4 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Jan 17:26 Makina , Bulqizë

Veri

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Jan 21:46 Makina , Bulqizë

Discovery td5

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
03 Jan 12:52 Makina , Bulqizë

Audi

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Dhj 17:39 Makina , Bulqizë

Mercedez benz 190D

1 300 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 11:02 Makina , Bulqizë

mercedes benz

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 18:36 Makina , Bulqizë

Shitet dhe mundesi nderrimi

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Dhj 16:03 Makina , Bulqizë

Golf 4

140 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim