AUTOMJETE , 207680
ELEKTRONIKA , 58234
VENDBANIME , 36537
TË TJERA , 2346
Sot 09:36
Linku:
Makina , Tiranë

Renault Megane 2010 1.5 DCI

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:18
Linku:
Makina , Tiranë

Toyota Rav4 2.2D Kamera, Automat, Full, nga Zvicra

16 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 12:35 Makina , Fier

Range Rover Sport 3.6 Td v8 -- NDRROHET

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:34 Makina , Fier

Audi A8 4.2 Tdi -2006 FULL

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:34 Makina , Durrës

2011 BMW 750 Li xDrive - Blerje Me Keste Leasing

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:34 Makina , Fier

Range Rover Sport 2.7 HSE NDRROHET

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:34 Makina , Durrës

audi a 6 2.5

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:34 Makina , Tiranë

MERCEDES 2002 BENZIN ,NAVI ,PANORAM FULL ZVICRA

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:34 Makina , Tiranë

Saab 9-5 turbo sport benzin gas automat super mjet

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:34 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E270 PANORAMA

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:34 Makina , Tiranë

AUDI A 4 OKAZINN BENZIN+GAZ VITI 2002

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:34 Makina , Durrës

2016 BMW 428 Gran Coupe - A.G Motors - Leasing

28 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 12:34 Makina , Tiranë

MERCEDES B 200 BENZINE MANUAL 2006 ZVICRA

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:34 Makina , Tiranë

Fiat Punto 1.3cc nafte super ekonomike dhe e mbajt

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:34 Makina , Tiranë

VW Caddy Life 1.4 benzin viti 2007 ��dhe ndrrohet

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:34 Makina , Durrës

mitsubishi space star

1 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:34 Makina , Tiranë

Shes E 220 automt me letra te prera navi klima

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:34 Makina , Durrës

2006 BMW 650 Cabrio - Mundesi Blerje me Leasing

12 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:34 Makina , Durrës

Autooutlet AL - Volkswagen Golf + ,1.6 benzine

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:34 Makina , Tiranë

Okazion Nissan X-Trail

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:34 Makina , Librazhd

M Benz 200D shitet

1 350 LEK

Viti: 1986
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 12:34 Makina , Tiranë

Audi s5 v8

17 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:34 Makina , Tiranë

MERCEDEZ BENZ

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:34 Makina , Elbasan

Mercedes ML320

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:34 Makina , Vlorë

Lancia 1.2 Benzin

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:33 Makina , Tiranë

VW Golf plus

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:33 Makina , Tiranë

Shitet BMW

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim