AUTOMJETE , 200379
ELEKTRONIKA , 56946
VENDBANIME , 35194
TË TJERA , 2221

Sot 20:54 Makina , Tiranë

Mercedes Vaneo 1.7 Diesel (Automatik) model 2003

2 444 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:54 Makina , Vlorë

BMW X5 SPORT

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:54 Makina , Tiranë

Ford Tranzit 2.2 Diesel 2008

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:54 Makina , Durrës

Opel corsa letra te paguara sot per 1 vit

1 250 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:54 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E200 Evo Okazion ��Dhe Nderrohet��

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:54 Makina , Tiranë

Ford Focus (Automatik) model 2003

1 888 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 20:53 Makina , Tiranë

Renault Laguna 2.0 Tdci (Automatik) 2012

7 222 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:53 Makina , Tiranë

XoXo Express

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:53 Makina , Durrës

Okazion Peugeote 2002

2 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:53 Makina , Durrës

Okazion Golf 1.6 Benzin -gaz

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:53 Makina , Tiranë

Okazion okazion VW Passat TDI

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:53 Makina , Durrës

Reno clio 1.6 naft dogan e paguar

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:53 Makina , Durrës

Okazion Golf 5 Automatik.Mundesi Ndrrimi

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:53 Makina , Durrës

Okazion Peugeot 1.4 nafte

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:53 Makina , Durrës

Ford focus 1.8TDDi dogan te paguar 00

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:53 Makina , Durrës

Okaziokn Saab 2002

750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:53 Makina , Pogradec

Mercedes-benz c220 cdi manual

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:53 Makina , Tiranë

VW Caddy Life 1.4 benzin viti 2007 ��dhe ndrrohet

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:52 Makina , Durrës

Fiat 1.2 02

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:52 Makina , Durrës

Opel meriva letra te paguara 1 vit 06

2 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:52 Makina , Elbasan

Shitet ose Nderrohet

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:51 Makina , Elbasan

OKAZION Fiat Grande Punto 1.3multijet 2007

4 410 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:51 Makina , Pogradec

toyota tav4 4x4 2.0 diezel viti 2003 okazion!!!

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:51 Makina , Pogradec

VW Bora 1.9 150 ps 4x4 2002

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:51 Makina , Tiranë

E class 220

9 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:51 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C200

2 970 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:51 Makina , Durrës

Audi A3 2005 automat okazion

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:51 Makina , Tiranë

Okazion Mercedes Benz e270 cdi i 2001

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:51 Makina , Tiranë

OKAZION euro5 1.6hdi kamio automatike me dogan t

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:51 Shitorja Makina , Tiranë

OPEL ZAFIRA 2.2 BENZIN +GAZ 4500

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:51 Shitorja Makina , Tiranë

Ford Galaxy 2.0 Benzin Gaz 3000

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:51 Makina , Durrës

JAGUAR XJ 3.0 V6Diezel Ndrrohet

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim