AUTOMJETE , 190108
ELEKTRONIKA , 55029
VENDBANIME , 33685
TË TJERA , 1998

Sot 11:40 Makina , Fier

Mercedes Benz E270 Cdi --- NDRROHET

5 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:40 Makina , Durrës

URGJENT Ford Focus SPORT 1.6 Naft

3 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:39
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes- Benz c-klas,2003,sallon lekure,3750 Euro

3 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:39 Makina , Tiranë

Mazda 6

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:39 Shitorja Makina , Fier

VW Phaeton 3.0 TDI-04-Quattro-

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:39 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 75m2 komuna parisit

850 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1,5
Sot 11:39 Makina , Tiranë

Smart ForTwo Benzine- 07 AUTOMAT ��������

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:39 Makina , Fier

SUPER 300 CC AMG LINE FABRIKE VERSION FULL

11 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:39 Apartamente , Tiranë

Apartamente ne Tirane

39 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 11:38 Shitorja Makina , Fier

OKAZIONNNNNNN AUDI A6 -3.2 Zvicra����

6 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:38 Makina , Tiranë

Caddy Life 1.4 benzin viti 2007 ��DHE NDERROHET��

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim